جهت دانلود فایل pdf نمونه متن آگهی مناقصه  اینجا کلیک کنید.

 

 

* نمونه متن آگهی مناقصه *

 

 

* نمونه متن 1 *

آگهی مناقصه عمومی

شرکت ——- در نظر دارد عملیات اجرایی فاز دوم پروژه ———- را در قالب دو مناقصه به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید . لذا بدینوسیله از کلیه شرکتهای صلاحیت بندی شده و دارای سوابق کاری مناسب دعوت بعمل می­آید از تاریخ نشر آگهی به مدت یک هفته با در دست داشتن معرفی­نامه و اصل فیش واریزی به حساب شماره ———— نزد بانک ——-  شعبه —- بمبلغ  ———— در وقت اداری جهت دریافت اسناد، به نشانی ——————–مراجعه و پس از دریافت اسناد، حداکثر تا ساعت— روز —— مورخه —-نسبت به عودت مدارک تکمیل شده به نشانی فوق اقدام نمایند.

 

 

* نمونه متن 2 *

آگهي مناقصه عمومي

شرکت ———— در نظر دارد نسبت به تامین —————- مورد نیاز خطوط تولیدی شرکت  از طریق برگزاری مناقصه عمومی  اقدام نماید. لذا از کلیه واجدین شرایط که دارای مجوز و گواهی نامه بهره برداری از مراجع ذیصلاح و معتبر می باشند، دعـوت به عمل می آید از مورخ —— تا پایان وقت اداری مورخ —– پس از واریز مبلغ —– ریال به حساب شماره —— بنام ——- نزد بانک ——  شعبه —-، به آدرس ——-اسناد را دریافت نموده و نسبت به تحویل پیشنهادها تا ساعت —  مورخ —- به دبیرخانه شرکت ایده آل دخانی ایرانیان اقدام نمایند. مدت اعتبار پیشنهادات حداقل سه/3 ماه بوده و نوع تضمین شرکت در مناقصه به صورت وجه نقد و یا ضمانتنامه بــانکی به حساب شماره ——- بنام ———- نزد بانک —– شعبه —— می باشد.
علاقه مندان شرکت در مناقصه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد تدارکات ستاد شرکت ———- با شماره تلفن  ———– تماس حاصل فرمایند.

شرکت ———

 

* نمونه متن 3 *

آگهی مناقصه

(واگذاری کلیه امور مربوط به تامین نیروی انسانی خدمات عمومی و پشتيباني امور غير تخصصي)

دانشگاه —————- در نظر دارد، کلیه امور مربوط به  خدمات عمومی و پشتيباني امور غير تخصصي (نظافت،
نگهداری فضای سبز ، خدمات اداری و آبدارخانه وحفاظت فیزیکی) سال —- را  بصورت تامین 15 نفر نیروی انسانی از طریق
مناقصه عمومی یک مرحله ای به اشخاص حقوقی واجد الشرایط واگذار نماید. لذا اشخاص حقوقی دارای تائیدیه صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی مرتبط با موضوع مناقصه می توانند جهت اطلاع از نحوه شرکت در مناقصه و نحوه دریافت اسناد از طریق
سایت دانشگاه ———- به نشانی
———-  یا سامانه ستاد(سامانه تدارکات الکترونیک دولت)
به نشانی 
——————-  اقدام نمایند.

مهلت دريافت اسناد مناقصه: از روز —- مورخ ——– لغايت پایان وقت اداری روز —— مورخ  —-  خواهد بود.

آخرين مهلت ثبت، بارگزاری و تحويل پيشنهادها : حداكثر تا پايان وقت اداري روز ——- مورخ —– خواهد بود . بديهي است به پيشنهاداتي كه بعد از ساعت مذكور ثبت، بارگزاری و واصل شود ترتيب اثر داده نخواهد شد .

تاریخ بررسی پیشنهادت: جلسه بازگشايي پاكت پيشنهادها روز —- مورخ —– ساعت —-  در محل سالن جلسات دانشگاه می باشد.حضور نماینده مناقصه گران با ارائه معرفی نامه از شرکت بلامانع است. سایر موارد در اسناد مناقصه موجود است،
و پیشنهاد دهندگان باید کلیه اسناد و فرمهای پیوست را با قید اینکه مورد قبول است، امضاء و منضم به مهر شرکت نموده ،
ضمیمه پیشنهاد کرده و نسبت به ثبت و بارگزاری اسناد تکمیل شده مناقصه و فرمهای مربوط در سامانه ستاد اقدام و اصل اسناد مناقصه و فرمهای مربوط را تا تاریخ ذکر شده به دبیر خانه مرکزی دانشگاه تحویل نماید.
تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شركت در مناقصه به میزان  ——- ريال مي باشد كه  مي بايست به حساب شماره ———- بنام ———- نزد بانك —– شعبه ——— واريز گردد و يا بصورت ضمانت نامه معتبر بانكي
( با اعتبار 3 ماهه ) و يا چك تضمين شده بانكي در وجه دانشگاه ————- ارائه گردد. دانشگاه در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختاراست. بدیهی است هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.

 

 

 

 

**پذیرش آگهی روزنامه های کثیرالانتشار** 

متن آگهی مناقصه

آگهی مزایده ومناقصه,دعوت به مجمع عمومی 

و فوق العاده، فراخوان

… آگهی استخدام،تبریک،تقدیروتشکر,ترحیم،یادبود و  

:نمایندگی پذیرش آگهی روزنامه های

… همشهری،جام جم،ایران،کیهان، اطلاعات، دنیای اقتصاد،خبرورزشی،ابرار و

تماس با ما 

namayandegiroozname.ir

.جهت اطلاع از تعرفه ها به لینک ذیل مراجعه نمائید

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *