مناقصه فرآیندی رقابتی جهت تامین کالا و خدمات از طرف سازمان های دولتی می‌باشد که تعهدات موضوع معامله به کمترین قیمت واگذار خواهد شد. در ادامه همراه ما با نمونه آگهی مناقصه باشید.

نمونه آگهی مناقصه

مناقصه، با توجه به روش دعوت مناقصه گران و مراحل بررسی از انواع گوناگونی بهره می‌برد که شامل :

  • مناقصه عمومی:  فراخوان این نوع مناقصه، شامل افراد واجد شرایط بوده و همچنین آگهی عمومی در آن صورت می‌گیرد.
  • مناقصه محدود: این نوع مناقصه‌ بین عموم مردم برگزار نشده و صرفا محدود به اشخاصی خاصی خواهد بود.
  • مناقصه تک مرحله: عدم نیاز به ارزیابی فنی بازرگانی پیشنهادها 
  • مناقصه دو مرحله : نیازمند به ارزیابی فنی بازرگانی پیشنهادها 

آگهی مناقصه حداقل یک نوبت در روزنامه کثیرالانتشار و یا یک تا 3 نوبت در روزنامه‌های کثیرالانتشار انجام می‌شود. 

نمایندگی روزنامه به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را نظیر نمونه آگهی مناقصه و  همچنین آگهی های تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماید.

 

نمونه آگهی مناقصه و مزایده
نمونه آگهی مناقصه و مزایده

* نمونه متن آگهی مناقصه *

 

 

* متن نمونه آگهی مناقصه 1 *

آگهی مناقصه عمومی

شرکت ——- در نظر دارد عملیات اجرایی فاز دوم پروژه ———- را در قالب دو مناقصه به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید .

لذا بدینوسیله از کلیه شرکتهای صلاحیت بندی شده و دارای سوابق کاری مناسب دعوت بعمل می­آید از تاریخ نشر آگهی به مدت یک هفته با در دست داشتن معرفی­نامه و اصل فیش واریزی به حساب شماره ———— نزد بانک ——-  شعبه —- بمبلغ  ———— در وقت اداری جهت دریافت اسناد، به نشانی ——————–مراجعه و پس از دریافت اسناد، حداکثر تا ساعت— روز —— مورخه —-نسبت به عودت مدارک تکمیل شده به نشانی فوق اقدام نمایند.

 

 

* متن نمونه آگهی مناقصه 2 *

آگهي مناقصه عمومي

شرکت ———— در نظر دارد نسبت به تامین —————- مورد نیاز خطوط تولیدی شرکت  از طریق برگزاری مناقصه عمومی  اقدام نماید. لذا از کلیه واجدین شرایط که دارای مجوز و گواهی نامه بهره برداری از مراجع ذیصلاح و معتبر می باشند، دعـوت به عمل می آید از مورخ —— تا پایان وقت اداری مورخ —– پس از واریز مبلغ —– ریال به حساب شماره —— بنام ——- نزد بانک ——  شعبه —-، به آدرس ——-اسناد را دریافت نموده و نسبت به تحویل پیشنهادها تا ساعت —  مورخ —- به دبیرخانه شرکت ایده آل دخانی ایرانیان اقدام نمایند.

مدت اعتبار پیشنهادات حداقل سه/3 ماه بوده و نوع تضمین شرکت در مناقصه به صورت وجه نقد و یا ضمانتنامه بــانکی به حساب شماره ——- بنام ———- نزد بانک —– شعبه —— می باشد.
علاقه مندان شرکت در مناقصه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد تدارکات ستاد شرکت ———- با شماره تلفن  ———– تماس حاصل فرمایند.

شرکت ———

 

* متن نمونه آگهی مناقصه 3 *

نمونه آگهی مناقصه

(واگذاری کلیه امور مربوط به تامین نیروی انسانی خدمات عمومی و پشتيباني امور غير تخصصي)

دانشگاه —————- در نظر دارد، کلیه امور مربوط به  خدمات عمومی و پشتيباني امور غير تخصصي (نظافت، نگهداری فضای سبز ، خدمات اداری و آبدارخانه وحفاظت فیزیکی) سال —- را  بصورت تامین 15 نفر نیروی انسانی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به اشخاص حقوقی واجد الشرایط واگذار نماید.

لذا اشخاص حقوقی دارای تائیدیه صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی مرتبط با موضوع مناقصه می توانند جهت اطلاع از نحوه شرکت در مناقصه و نحوه دریافت اسناد از طریق
سایت دانشگاه ———- به نشانی
———-  یا سامانه ستاد(سامانه تدارکات الکترونیک دولت)
به نشانی 
——————-  اقدام نمایند.

مهلت دريافت اسناد مناقصه: از روز —- مورخ ——– لغايت پایان وقت اداری روز —— مورخ  —-  خواهد بود.

آخرين مهلت ثبت، بارگزاری و تحويل پيشنهادها : حداكثر تا پايان وقت اداري روز ——- مورخ —– خواهد بود . بديهي است به پيشنهاداتي كه بعد از ساعت مذكور ثبت، بارگزاری و واصل شود ترتيب اثر داده نخواهد شد .

تاریخ بررسی پیشنهادت: جلسه بازگشايي پاكت پيشنهادها روز —- مورخ —– ساعت —-  در محل سالن جلسات دانشگاه می باشد.حضور نماینده مناقصه گران با ارائه معرفی نامه از شرکت بلامانع است.

سایر موارد در اسناد مناقصه موجود است و پیشنهاد دهندگان باید کلیه اسناد و فرمهای پیوست را با قید اینکه مورد قبول است، امضاء و منضم به مهر شرکت نموده ،
ضمیمه پیشنهاد کرده و نسبت به ثبت و بارگزاری اسناد تکمیل شده مناقصه و فرمهای مربوط در سامانه ستاد اقدام و اصل اسناد مناقصه و فرمهای مربوط را تا تاریخ ذکر شده به دبیر خانه مرکزی دانشگاه تحویل نماید.
تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شركت در مناقصه به میزان  ——- ريال مي باشد كه  مي بايست به حساب شماره ———- بنام ———- نزد بانك —– شعبه ——— واريز گردد و يا بصورت ضمانت نامه معتبر بانكي ( با اعتبار 3 ماهه ) و يا چك تضمين شده بانكي در وجه دانشگاه ————- ارائه گردد.

دانشگاه در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختاراست. بدیهی است هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.

 

نمونه آگهی مناقصه عمومی
نمونه آگهی مناقصه عمومی

 

 

**پذیرش آگهی روزنامه های کثیرالانتشار** 

نمونه آگهی مفقودی

آگهی مزایده ومناقصه,دعوت به مجمع عمومی 

و فوق العاده، فراخوان

… آگهی استخدام،تبریک،تقدیروتشکر,ترحیم،یادبود و  

:نمایندگی پذیرش آگهی روزنامه های

… همشهری،جام جم،ایران،کیهان، اطلاعات، دنیای اقتصاد،خبر ورزشی،ابرار و

.جهت اطلاع از تعرفه ها به لینک ذیل مراجعه نمائید

اهمیت آگهی روزنامه

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت. به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست. ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF نمونه آگهی مناقصه

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید