شاید گم شدن مدارک کاربردی موضوعی پیش پا افتاده باشد اما به منظور جلوگیری از سودجویی‌های احتمالی، نیازمند ثبت آگهی مفقودی مدارک در روزنامه هستید.

آگهی مفقودی مدارک

اولین اقدامی که شما بایستی انجام دهید، ثبت آگهی مفقودی مدارک در روزنامه کثیرالانتشار یا محلی می‌باشد. چرا که به طور رسمی این موضوع را به مراجع قضایی اعلام کرده و سندی معتبری را در خصوص جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در دست دارید. هر چند مراجعه به کلانتری برای برخی از مدارک مهم که به آن اشاره می‌‌کنیم، امری ضروری است.

شما میتوانید آگهی مفقودی مدارک تان همانند:

مفقودی مدارک وسیله نقلیه

مفقودی برگ سبز، سند سفید، برگ کمپانی، کارت وسیله نقلیه

مفقودی مدارک تحصیلی، مدرک دانشگاه، مدرک فارغ التحصیلی، کارت دانشجویی

مفقودی مدارک شناسایی، مفقودی کارت ملی و شناسنامه

مفقودی مجوزها و پروانه های کسب

مفقودی دفترچه تاکسیرانی

مفقودی کارت کیشوندی و …

را به ما بسپارید.

نمایندگی روزنامه به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را نظیر آگهی مفقودی مدارک و  همچنین آگهی های تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماید.

اعلام آگهی مفقودی مدارک
اعلام آگهی مفقودی مدارک

 

ثبت سفارش آگهی مفقودی

آدرس: تهران- نارمک

تلفن: 77935176 – 77923473

 

نمونه آگهی مفقودی

ثبت آگهی مفقودی مدارک
ثبت آگهی مفقودی مدارک

| جهت مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در واتساپ بر روی لینک کلیک فرمایید.

 

اگر مالک خودرویی کارت، سند کمپانی و یا برگ سبز خودرو خود را گم کرده باشد، برای دریافت المثنی این مدارک باید مدارک ذیل را به همراه داشته و به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه نماید.

  • ارائه یک نوبت آگهی درروزنامه کثیرالانتشار مبنی بر مفقودی یا سرقت شدن سند مالکیت و گذشت بیش از 10 روز از تاریخ نشرآگهی
  • تکمیل فرم اطلاع ازعواقب کشف فساد و عودت آن درصورت یافت شدن
  • حضور مالک یا نماینده قانونی وی به همراه وسیله نقلیه درمرکزتعویض پلاک
  • ارائه برگ عدم خلافی
  • ارائه اصل مدرک احراز هویت (شناسنامه جدیدیاکارت ملی) 

نکته 1: اگر مالک برای گرفتن کارت یا سند حاضر نمی شود و نماینده قانونی او قصد انجام این کار را دارد باید به    هنگام مراجعه وکالتنامه قانونی جهت اخذ خدمات ارائه دهد.

نکته 2: برخی از مراکز و مراجع، متنی آماده (با فرمتی خاص) برای درج آگهی مفقودی مدارک خودرو در روزنامه کثیرالانتشار به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. در صورت ارائه متن از طرف آگهی دهنده، همان متن در روزنامه چاپ خواهد شد؛ در غیر اینصورت کارشناسان ما می توانند بصورت رایگان شما را در آماده نمودن متن آگهی مورد نظر مشاوره دهند.

درصورت فقدان مدارک برای گرفتن المثنی مدرک مربوطه، آگهی درروزنامه های کثیرالانتشارالزامی میباشد
اهمیت آگهی روزنامه

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت.

به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست. ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF آگهی مفقودی مدارک

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید