همراه ما تا پایان مقاله در معرفی این روزنامه و بررسی تلفن روزنامه بازار کار و نحوه عملکرد و رویکرد آن باشید.

تلفن روزنامه بازار کار

از جمله روزنامه های فارسی زبان در طول این سال ها باید به روزنامه بازار کار اشاره کرد که به صورت هفتگی در تهران به چاپ می‌رسد.

0939-2990204

عمده فعالیت این هفته نامه انتشار آگهی تخصصی استخدامی کشور می‌باشد اما در زمینه های دیگر نیز به فعالیت می‌پردازد، از جمله:

  • فرهنگی
  • اقتصادی
  • اجتماعی

| ما (نمایندگی روزنامه) به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را اعم از تبلیغاتی و تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماییم.

 

بررسی تلفن روزنامه بازار کار

 

هفته نامه بازار کار

هفته نامه بازارکار نشریه تخصصی استخدامی کشور می‌باشد. امروزه بسیاری از سازمان‌ها و شرکت های گوناگون آگهی خود ر جهت جذب نیروی متخصص در این هفته نامه چاپ و منتشر می‌کنند.

شروع فعالیت این هفته‌ نامه از سال 1379 می‌باشد که تاریخ مجوز رسمی آن 97/09/07  است. بعد از موفقیت سایت جاب ایران که به عنوان یکی از اصلی ترین سایت های اشتغال کشور فعالیت می‌کرد. تصمیم بر این شد که هفته نامه‌ای با عنوان بازار کار با توجه به نقش ارزنده مطبوعات درآن سال ها انتشار شود.

صاحب امتیاز این روزنامه جهاد دانشگاهی و مدیر مسئول آن بر عهده آقای سید کاظم حسینی است.

| در مقاله های قبل در نمایندگی روزنامه به طور گسترده درباره آگهی مفقودی در روزنامه بازار کار و غیره صحبت کردیم. برای آشنایی و مطالعه بیشتر با موارد اشاره شده، به قسمت بلاگ سایت مراجعه کنید.

شماره تلفن روزنامه بازار کار

 

| جهت مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در واتساپ بر روی لینک کلیک فرمایید.

نکاتی درباره هفته نامه بازار کار

با توجه به مشخصات و تلفن روزنامه بازار کار اشاره شده در قسمت بالا، در ادامه به برخی از نکات این روزنامه می‌پردازیم:

  • گستره توزیع این روزنامه سراسری و گرایش آن به صورت عمومی است.
  • این نشریه در گذشته با موافقت هیئت نظارت مطبوعات به صورت 2 بار درهفته منتشر می‌گردید که بعد‌ها با اعمال نظر معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به 1 شماره در هفته تغییر یافت و به هفته نامه تبدیل شد.

| برای مشاهده تعرفه این روزنامه و همچنین سایر روزنامه های موجود بر روی لینک کلیک فرمایید. تعرفه های درج شده در این بخش توسط سازمان آگهی های هر یک از روزنامه ها، مجلات و خبرگزاری ها در اختیار کانون نمایندگی روزنامه قرار گرفته شده است.

اهمیت روزنامه خوانی

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند.

اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت.

به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

اهمیت آگهی روزنامه

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست.

ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

معرفی تلفن روزنامه بازار کار

 

ممنون که همراه ما در مقاله (تلفن روزنامه بازار کار) بودید، امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع بوده باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF تلفن روزنامه بازار کار

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

پاسخ دهید