اعتماد

روزنامه اعتماد

اعتماد روزنامه ای خبری-تحلیلی ایرانی در چاپ صبح است که از خرداد ماه سال 1381 در تهران شروع به کار و منتشر میشود.مدیر مسئول این روزنامه الیاس حضرتی و سرمقاله آن در حال حاضر بهروز بهزادی میباشد.

این روزنامه سیاسی است و بازتاب دهنده مواضع و دیدگاه های اصلاح طلبان است و از روزنامه های اصلاح طلب به شمار می رود.

روزنامه اعتماد

جهت اطلاع از تعرفه ها،ثبت آگهی و درج آگهي در روزنامه اعتماد و کلیه روزنامه ها، اعم از آگهی مفقودی، افزایش سرمایه، دعوت سهامداران، مزایده، مناقصه و …
 مي توانيد با ” کارشناسان ما تماس بگيريد “
برای ارتباط با ما از طریق واتساپ بر روی ” لینک “ کلیک کنید

رتبه بندی روزنامه اعتماد:

در بین روزنامه های ایرانی و رتبه بندی آن ها طبق عملکردشان- اعتماد در بازه نیمه دوم سال 1394 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با 76/54 امتیاز رتبه 11 ام را دریافت کرد.

پوشش دهی اخبار توسط روزنامه های اصلاح طلب:

در حال حاضر روزنامه های اصلاح طلبی که در  فعالیت و انتشار هستند. با نسل اول روزنامه های اصلاح طلب موسوم به دوم خردادی بسیار متفاوت میباشند و بر خلاف آنها اخبار را با ملاحظه بسیار پوشش میدهند.

از رهبری بی هیچ وجه انتقادی نمیکنند.خود را موظف میدانند که تمام سخنان رهبر را منتشر کنند و در بسیار از مواقع یک صفحه کامل را به این موضوع اختصاص میدهند.

عملکرد روزنامه اعتماد در سال های اخیر:

اعتماد اخبار اعتراضات را پوشش نمیدهد.به طوری که دریک هفته اعتراضات آبان ماه 1398 که منجر به کشته شدن معترضان زیادی شد. از این موضوع گزارشی منتشر نکرد و بالعکس معترضان را دلیلی بر اختلال امداد رسانی ها  دانست.

به جبران نپرداختن به این اعتراضات و کشته شدگان این واقعه مصاحبه و یادداشت هایی را منتشر کرد.

تعداد نسخه های تولیدی اعتماد:

اعتماد در حدود 7000 نسخه تولید شده و حدود 60 در صد از آن برگشتنی میباشد.

توقیف و رفع اعتماد:

(توقیف اول)

روزنامه اعتماد در دهم سال 1388 نوشته ای در مورد فیلم حادثه حمله به کوی دانشگاه تهران را منتشر کرد.مدتی بعد -از شبکه بی بی فارسی پخش شد.  در صفحه اول خود گزارشی را با عنوان (پیشنهاد نمایش کوی دانشگاه در کمیته حقیقت یاب مجلس)منتشر کرده بود که نظرات نمایندگان مجلس در آن ذکر شده بود.

در طی این اتفاقبه دستورهیئت نظارت بر مطبوعات این روزنامه توقیف گذرایی شد

علت توقیف این روزنامه را  (تخلف از حدود مطبوعات) و تکرار بسیار بر تخلفات قانونی اعلام شد.

طبق ماده شش قانون مطبوعات هرگونه نشر مطالب الحادی-اشاعه فحشا-تبلیغ کردن اسراف-ایجاد اختلاف میان قشرهای مختلف جامعه و اهانت کردن به دین اسلام –شایعات بوده  و منجر به فعالیت روزنامه خواهد شد.

اعتماد قبل از توقیف فعلی خود چندین مرتبه از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هم تذکراتی را دریافت کرده بود.

علی مطهری نماینده دور 8 ام مجلس شورای اسلامی بعد از حدود یک ماه از توقیف شدن روزنامه اعتماد نسبت به عملکرد این روزنامه به وزیر فرهنگ اسلامی و وزیر(محمد حسینی) تذکرات کتبی داد.

توقیف دوم و حواشی آن:

این روزنامه رفع توقیف شد.باردیگر با فعالیت محدودی به کار خود ادامه داد. اما این پایان کار نبود بار دیگر دادستان تهران این روزنامه را به مدت 2 ماه توقیف مجدد کرد.

این توقیف برای اتهامات و توهین روزنامه به مقامات دولتی بود البته به گفته ی مسئولان  این روزنامه همیشه در نشر مطالب خود احتیاط بسیاری داشته است .

حضرتی مدیر مسئول این روزنامه ادعا داشت که علت توقیف مجدد میتواند  برای مصاحبه با علی اکبر جوان فکر و شاید هم تیتر پنج شنبه روزنامه که درباره ی اقای موسوی و کروبی منتشر شده بود.


نمونه ” آگهی دعوت مجمع “

نمونه آگهی دعوت مجمع

نمونه آگهی دعوت مجمع 2

نمونه متن ” آگهی دعوت مجمع “

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی لعاب فیروزه یزد به شماره ثبت 315 و شناسه ملی 10840030880 بنا به تصمیم هیئت مدیره جلسه مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی لعاب فیروزه یزد راس ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 31/01/1401 در محل کارخانه به آدرس یزد _ تفت _ کیلومتر 35 جاده تفت _ شیراز_ بعد از اداره راه و شهرسازی سعید آباد _ شرکت تعاونی لعاب فیروزه یزد تشکیل می گردد.

بدین وسیله از کلیه اعضاء شرکت تعاونی دعوت می شود راس ساعت تعیین شده در محل مذکور حضور بهم رسانند.

بدیهی است هر عضو می تواند علاوه بر رای خود سه رای وکالتی داشته باشد.

دستور جلسه: تصمیم گیری در خصوص تبدیل نوع شرکت از تعاونی به سهامی خاص.

 هیئت مدیره تعاونی


نمونه متن ” آگهی مزایده “

خلاصه آگهی مزايده فروش زمین ابتدای روستای لالیم و یک دستگاه آپارتمان خیابان پاسداران :

مزایده فروش زمین در کیلومتر 9 جاده ساری به نکا بخش میاندورود، دهستان کوهدشت، ابتدای روستای لالیم . به مساحت 5741 متر مربع و یک دستگاه آپارتمان واقع در شهرستان ساری بلوار پاسداران خیابان شهید بهرامی به مساحت 89 متر مربع.

*تضمين شركت در مزایده: جهت شرکت در آگهی مزایده آپارتمان پانصد میلیون ریال و شرکت در آگهی مزایده زمین مشجر دومیلیارد ریال به صورت واریزی به حساب سیبا 0106581076008  یا ضمانت نامه بانکی معتبر به سررسید حداقل 3 ماه یا گواهی مطالبات و یا چک تضمین شده بانکی.

*مهلت و مكان تحويل اسناد مزایده: متقاضیان می¬توانند از تاریخ  23 /  1  /1400 با مراجعه به مرکز شرکت امور حقوقی(قراردادها ) واقع در ساری کیلومتر 12 جاده ساری به نکا، جاده دشت ناز شرکت سهامی نکاچوب به شماره تماس.

9-01133722386 اسناد مزایده را دریافت و تا ساعت 15 روز  دوشنبه مورخ 30 / 01 /1400 در قبال اخذ رسید به امور حقوقی و قراردادها تسلیم نمایند. پاکت‏های پیشنهادی روز  سه شنبه مورخ  31 / 01 /1400 در دفتر مدیریت شرکت گشوده می شود.


نمونه ” آگهی مفقودی “

نمونه آگهی مفقودی

نمونه متن ” آگهی مفقودی “

آگهی فقدان مدرک تحصیلی

مدرک فارغ التحصیلی اینجانب …………… فرزند …….. به شماره شناسنامه …….. کد ملی ………………………. صادره از تهران در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی صادره از واحد دانشگاهی آزاد خلخال با شماره …………..مفقود گردیده و فاقد اعتبار می باشد از یابنده تقاضا میشود اصل مدرک را به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال به نشانی : خلخال خیابان ولیعصر ارسال نمایید.


شماره تلفن روزنامه اعتماد

جهت اطلاع از تعرفه ها،ثبت آگهی و درج آگهي در روزنامه اعتماد و کلیه روزنامه ها، اعم از آگهی مفقودی، افزایش سرمایه، دعوت سهامداران، مزایده، مناقصه و …
 مي توانيد با ” کارشناسان ما تماس بگيريد “
برای ارتباط با ما از طریق واتساپ بر روی ” لینک “ کلیک کنید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید