دنیای اقتصاد

روزنامه دنیای اقتصاد

روزنامه دنیای اقتصاد فعالیت حرفه‌ای خود را از 23 آذر ماه سال 1381 به مدیر مسئولی علیرضا بختیاری آغاز کرد.هم اکنون به مهم‌ترین مرجع اخبار و تحلیل‌های اقتصادی در ایران تبدیل شده است. روزنامه دنیای اقتصاد در حال حاضر پر مخاطب‌ترین روزنامه اقتصادی کشور محسوب می‌شود. عموم تصمیم‌سازان، فعالان بخش‌های خرد و کلان اقتصاد و صاحب نظران برجسته اقتصاد ایران، مطالعه روزانه آن را از دست نمی‌دهند.

در رتبه بندی روزنامه های ایران بر پایه عملکردشان در بازه نیمه دوم سال 1395 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دنیای اقتصاد با 88/4 امتیاز، رتبه دوم را دریافت کرده‌ است.

ماموریت اصلی «دنیای اقتصاد»، به ‌عنـوان یک گروه رسانه‌ای خبری- تحلیلی، بسط و ترویج دانش اقتصادی با هدف افزایش رفاه و کاهش فقر است. پایبندی به اصول «اقتصاد رقابتی» فلسفه بنیادین «دنیای اقتصاد» است که همواره ثابت خواهد ماند.

روزنامه دنیای اقتصاد

شماره تلفن روزنامه دنیای اقتصاد

جهت اطلاع از تعرفه ها،ثبت آگهی و درج آگهي در روزنامه دنیای اقتصاد و کلیه روزنامه ها، اعم از آگهی مفقودی، افزایش سرمایه، دعوت سهامداران، مزایده، مناقصه و …
 مي توانيد با ” کارشناسان ما تماس بگيريد “
برای ارتباط با ما از طریق واتساپ بر روی ” لینک “ کلیک کنید

سیستم آموزشی روزنامه دنیای اقتصاد

مدیریت آموزش روزنامه دنیای اقتصاد فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۲ آغار کرد. در این مدت کوتاه نیز بیش از صدها دوره آموزشی در گروه‌های آموزشی مدیریت و اقتصاد، مالی، بورس، سرمایه‌گذاری و بانکی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات و مشتری مداری مدیریت منابع انسانی، ارتباطات و روزنامه‌نگاری برگزار نموده. اهداف و برنامه‌های آن شامل ارتقاء سطح دانش، بینش و مهارتهای تخصصی افراد جامعه به منظور افزایش کارایی آنان ارتقاء سطح دانش، بینش و افزایش بهره‌وری شاغلین دولتی و غیردولتی مرتبط با حوزه‌های مختلف و ایجاد مهارتهای شغلی در آنان پرورش نیروی متخصص، خلاق، کارآمد می باشد.

بخش انتشارات روزنامه دنیای اقتصاد

انتشارات دنیای اقتصاد فعالیت خود را پائیز 1390 آغاز کرد. از آبان آن سال تا اردیبهشت سال 1391، فعالیت‌ها عمدتا معطوف به مطالعه بازار نشر ایران و شناسایی بازار هدف بود. پس از این مطالعات، سه فعالیت موازی یعنی ایجاد نمایشگاه و فروشگاه کتاب، تالیف و ترجمه کتاب، و تدوین دانشنامه بزرگ اقتصاد، آغاز شد.

گستره توزیع

از مرداد سال 1390 با هدف یکپارچه‌سازی مدیریت شبکه توزیع روزنامه اقتصاد درسراسر کشور و تسریع فرآیند چاپ و توزیع، سازمان شهرستان‌های ” دنیای اقتصاد” با مدیریت چاپ و توزیع تجمیع شده و واحد جدید تحت عنوان “مدیریت چاپ، توزیع و امور شهرستان‌ها” تشکیل شده است. به این ترتیب، پیگیری کلیه امور این فرآیند از مرحله چاپ روزنامه و ضمایم آن تا توزیع هر نسخه روزنامه در کیوسک‌های مطبوعاتی تهران و شهرستان‌ها، تحت نظارت یکپارچه انجام می‌شود. هم اکنون روزنامه دنیای اقتصاد علاوه‌بر توزیع گسترده از طریق 1200 عامل فروش (کیوسک مطبوعاتی) در سطح تهران بزرگ، با نظارت مستقیم 50 سرپرستی و نمایندگی مستقر در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها، در اختیار مخاطبان رزونامه در دورترین نقاط کشور قرار داد.

روزنامه Financial Tribune

از نیمه نخست سال 1393 به عنوان اولین روزنامه اقتصادی ایران برای مخاطبان Financial Tribune روزنامه انگلیسی زبان، آغاز به کار کرد. این روزنامه، همچنین نخستین روزنامه انگلیسی زبان متعلق به بخش خصوصی در کشور است. هدف از انتشار این روزنامه معرفی ظرفیت های دیده نشده اقتصاد ایران به منظور کمک به تعامل منطقی فعالان اقتصادی جهان به ویژه سرمایه گذاران خارجی با بخش های مختلف اقتصادی کشور است.بخش هایی که در پرتو ظرفیت های عظیم نفت و گاز کشور کمتر در جهان شناخته شده است.

برند دنیای اقتصاد

برند دنیای اقتصاد در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

هفته نامه تجارت فردا

هفته‌نامه تجارت فردا در تابستان سال 1391 با صاحب امتیازی شرکت دنیای اقتصاد تابان شروع به فعالیت نمود.تاکنون به صورت مستمر در روزهای شنبه هر هفته منتشر می‌شود. کار تجارت فردا تجزیه و تحلیل مهم‌ترین رویدادهای اقتصادی ایران و جهان است. هفته‌نامه تجارت فردا نشریه‌ای در چارچوب پارادایم اصلی علم اقتصاد است.سعی می‌کند رویدادهای اقتصادی را مبتنی بر همین چارچوب بررسی و تحلیل کند.

دنیای بورس

تیم تحلیلی «دنیای بورس» با هدف از بین بردن عادت غلط «سیگنال‌فروشی» و جایگزین کردن. با «قدرت تحلیل» از زمستان سال 95 آغاز به کار کرد. کارنامه درخشان تحلیل‌های این سایت بار دیگر بر پیشگامی گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» در ارائه خدمات نوین صحه گذاشت. ارائه انواع خدمات زیر خلاصه آن چیزی است که مشترکین «دنیای بورس» را در اتخاذ بهینه تصمیم‌های مالی و کسب سودهای پایدار متمایز می‌کند. به عبارت دقیق‌تر، در «دنیای بورس» تلاش شده تا مطالب مختلف با رصد بیش از 100 متغیر در سه سطح کلان، صنایع و شرکت‌ها طبقه‌بندی شوند. بنابراین، کاربران می‌توانند به راحتی به بخش‌های مد نظر خود رجوع کرده و متغیرهای اثرگذار بر سطوح مختلف بازار سهام را مطالعه کنند.

سایت اقتصاد نیوز

سایت اقتصاد نیوز به عنوان مرجع اقتصاد ایران ، ماموریت خود را در چند سطح تعریف کرده است. در سطح نخست ارائه اخبار اقتصادی به صورت پردازش شده است. به این معنی که اخبار و تحولات اقتصادی در قالب گزارش‌های خبری- تحلیلی به مخاطبان ارائه می شود. تا دید آنها از میزان اثرگذاری هر رویداد و اتفاق اقتصادی افزایش یابد. در سطح دوم اقتصادنیوز کلیه اخبار اقتصادی را که به طور پیوسته در حال وقوع هستند تجمیع می کند. به گونه‌ای مخاطبان جدی اخبار اقتصادی از جستجو برای کسب آخرین اخبار اقتصادی هر روز بی نیاز شوند.


نمونه ” آگهی مناقصه “

نمونه آگهی مناقصه


نمونه ” آگهی دعوت مجمع “

نمونه آگهی دعوت مجمع


نمونه ” آگهی فراخوان “

نمونه آگهی فراخوان


نمونه ” آگهی تغییرات “

**************نمونه آگهی تغییرات 2 نمونه آگهی تغییرات


شماره تلفن نمایندگی روزنامه دنیای اقتصاد

جهت اطلاع از تعرفه ها،ثبت آگهی و درج آگهي در روزنامه دنیای اقتصاد و کلیه روزنامه ها، اعم از آگهی مفقودی، افزایش سرمایه، دعوت سهامداران، مزایده، مناقصه و …
 مي توانيد با ” کارشناسان ما تماس بگيريد “
برای ارتباط با ما از طریق واتساپ بر روی ” لینک “ کلیک کنید
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید