آگهی انحصار وراثت به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به بررسی نمونه آگهی انحصار وراثت و سایر نکات کلیدی اشاره می‌کنیم.

نمونه آگهی انحصار وراثت

وجود نمونه آگهی انحصار وراثت یا به طور کل آگهی انحصار وراثت در روزنامه به این دلیل صورت می‌گیرد تا اگر وراث دیگر وجود داشتند، سریعا به دادگاه مراجعه کنند. از دیگر دلایل چاپ آگهی این می‌باشد که در صورتی که متوفی در زمان فوت ورثه‌ای نداشته باشد اموال ایشان به خزانه دولت می‌رود.

به طور کل انحصار وراثت به فرایندی گفته می‌شود که بعد از فوت متوفی با توجه به تعداد وراث، لیست اموال، بررسی نسبت اشخاص با متوفی و وصیت نامه ایشان، اموال متوفی بین وراث تقسیم می‌شود که به منظور انجام امور مربوطه نیاز به دریافت گواهی انحصار وراثت است.

نمایندگی روزنامه به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را نظیر نمونه آگهی انحصار وراثت و  همچنین آگهی های تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماید.

* نمونه متن آگهی انحصار وراثت *

 

 

“آگهی حصر وراثت”

آقای ——– دارای شناسنامه شماره —–  به شرح دادخواست به کلاسه ———– از این شورا درخواست گواهی حصر وراثت نموده و چنین توضیح داده که شادروان ——– به شناسنامه شماره —– در تاریخ    ——-    در اقامتگاه دائمی خود بدرود زندگی گفته و ورثه حین الفوت آن مرحومه منحصر است به:

  • 1- آقای ——-   نام پدر: ——-   تاریخ تولد: —- شماره شناسنامه: — شماره ملی: —– برادر متوفیه
  • 2- آقای ——-   نام پدر: ——-   تاریخ تولد: —- شماره شناسنامه: — شماره ملی: —– برادر متوفیه
  • 3- آقای ——-   نام پدر: ——   تاریخ تولد: —- شماره شناسنامه: — شماره ملی: —– خواهر متوفیه

و جز نامبردگان ورثه دیگری ندارد.

اینک پس از انجام تشریفات قانونی مراتب یک نوبت آگهی می شود تا چناچه کسی اعتراضی دارد و یا وصیت نامه سری و رسمی در اختیار دارد ظرف مدت یک ماه ارائه نماید. در غیر این صورت گواهی صادر خواهد شد و دیگر اعتراضی قبال رسیدگی نخواهد بود.

شعبه —- شورای حل اختلاف شهرستان—-

بررسی نمونه آگهی انحصار وراثت

**پذیرش آگهی روزنامه های کثیرالانتشار** 

متن آگهی پذیره نویسی

آگهی مزایده ومناقصه,دعوت به مجمع عمومی 

و فوق العاده، فراخوان

… آگهی استخدام،تبریک،تقدیروتشکر,ترحیم،یادبود و  

:نمایندگی پذیرش آگهی روزنامه های

… همشهری،جام جم،ایران،کیهان، اطلاعات، دنیای اقتصاد،خبرورزشی،ابرار و

.جهت اطلاع از تعرفه ها به لینک ذیل مراجعه نمائید

 

اهمیت آگهی روزنامه

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت. به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست. ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF نمونه آگهی انحصار وراثت

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید