با توجه به روند قانونی اعلام ورشکستگی شرکت های سهامی، آگهی دعوت از بستانکاران در روزنامه‌های کثیرالانتشار صورت می‌گیرد. همراه ما در بررسی نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) باشید.

نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران)

وقتی یک شرکت به مرز ورشکستگی می‌رسد (حال میخواهد آن شرکت سهامی یا غیر سهامی باشد)، باید به صورت قانونی مراحل تصفیه انجام دهد چراکه در طول فعالیت خود دچار مبادلات مالی خواهد شد و نیاز به دسترسی تمامی بستانکاران شرکت مذکور اعم از طلبکاران احتمالی و سهامداران است. از این رو آگهی دعوت از بستانکاران صورت می‌گیرد تا اگر دسترسی به آنها مقدور نبود، در جریان قرار گرفته و ادعای آنها مورد بررسی واقع شود.

همچنین لازم به ذکر است که این آگهی طی سه نوبت و هر بار با فاصله ی یک ماه انجام می‌پذیرد.

نمایندگی روزنامه به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را نظیر نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) و  همچنین آگهی های تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماید.

 

 

نمونه متن آگهی انحلال
(دعوت از بستانکاران)

 

* متن نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) 1 *

آگهی دعوت از بستانکاران شرکت سهامی خاص ————- (در حال تصفیه)
به شماره ثبت —-  و شناسه ملی ——–

در اجرای ماده 225 قانون تجارت از کلیه بستانکاران شرکت سهامی خاص ———  (در حال تصفیه)
به شماره ثبت ——   و شناسه ملی  ——–  که آگهی انحلال آن در ————- به شماره ———– مورخ ———- ثبت گردیده، دعوت به عمل می آورد تا ظرف مدت حداکثر 6 ماه از تاریخ انتشار آگهی نوبت اول با ارائه مدارک مثبته ادعای خود به محل تصفیه شرکت واقع در —————————————- مراجع نمایند. بدیهی است که شرکت در مورد هرگونه ادعای احتمالی که خارج از مهلت فوق به شرکت منعکس گردد مسئولیتی نخواهد داشت.

مدیر تصفیه

 

 

* متن نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) 2 *

آگهی دعوت از بستانکاران شرکت —————————- (با مسئولیت محدود)
در حال تصفیه ثبت شده به شماره —— و شناسه ملی ————-

در اجرای مفاد ماده 215 قانون تجارت بدینوسیله از کلیه بستانکاران اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که ادعایی نسبت به این شرکت دارند دعوت می شود ظرف مدت یک سال از تاریخ درج اولین آگهی با در دست داشتن اسناد و مدارک خود به نشانی ———————————————– مراجعه نمایند. بدیهی است پس از انقضای مهلت قانونی هیچگونه ادعایی پذیره نمی شود.

مدیر تصفیه

نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) چیست
نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران) چیست

 

 

**پذیرش آگهی روزنامه های کثیرالانتشار** 

نمونه آگهی مفقودی

آگهی مزایده ومناقصه,دعوت به مجمع عمومی 

و فوق العاده، فراخوان

… آگهی استخدام،تبریک،تقدیروتشکر,ترحیم،یادبود و  

:نمایندگی پذیرش آگهی روزنامه های

… همشهری،جام جم،ایران،کیهان، اطلاعات، دنیای اقتصاد،خبر ورزشی،ابرار و

.جهت اطلاع از تعرفه ها به لینک ذیل مراجعه نمائید

اهمیت آگهی روزنامه

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت. به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست. ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF نمونه آگهی انحلال (دعوت بستانکاران)

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید