گاهی اوقات فعالیت یک شرکت به دلایل متعددی محدود میگردد و از این رو نیاز به کاهش سرمایه است. همراه ما در بررسی نمونه آگهی کاهش سرمایه باشید.

نمونه آگهی کاهش سرمایه

کاهش سرمایه شرکت‌ها به 2 صورت زیر می‌باشد:

  1. کاهش اجباری : کمبود سهام از طرف سهامداران، از دست دادن حق رای و اخراج به صورت غیرمستقیم
  2. کاهش اختیاری : کاهش محدودیت فعالیت یا اهداف شرکت

نمایندگی روزنامه به واسطه در اختیار داشتن کارگزاری رسمی روزنامه کثیر الانتشار و استانی، آگهی های شما را نظیر نمونه آگهی کاهش سرمایه و  همچنین آگهی های تشریفاتی (مناقصه، مزایده، دعوت مجمع، پذیره نویسی سهام و …) را با قیمتی پایین تر از تعرفه رسمی روزنامه‌ها و خبرگزاریها درج می‌نماید.

بررسی نمونه آگهی کاهش سرمایه

* نمونه متن آگهی کاهش سرمایه *

 

* متن نمونه آگهی کاهش سرمایه 1 *

 

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص کاهش سرمایه

نام شرکت: ———–

شماره ثبت شرکت: ——-

شناسه ملی: ———-

 

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ————- سهامی خاص ثبت شده به شماره ——- در ساعت —-  مورخ ——– با حضور کلیه سهامداران محل قانونی شرکت تشکیل گردید.

الف: در اجرای مفاد ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت:

1- آقای ———- به سمت رئیس جلسه

2- آقای ——— به سمت ناظر رئیس

3- آقای ——– به سمت ناظر جلسه

4- آقای ————– به سمت منشی انتخاب شدند

ب: پیشنهاد هیات مدیره و گزارش بازرس قانونی شرکت در خصوص کاهش سرمایه اختیاری در اجرای مواد 189 به بعد لایحه اصلاحی قانون تجارت مقرر گردید سرمایه شرکت از مبلغ ——– ریال منقسم به —– سهم ——– ریالی به ——- ریال منقسم به —- سهم ——– ریالی کاهش یابد و به هیئت مدیره در اجرای ماده 193 لایحه اصلاحی قانون تجارت اختیار داده می شود که نسبت به طی مراحل قانونی و ثبت کاهش سرمایه در اداره ثبت شرکتها اقدام نماید.

ج: اساسنامه شرکت بشرح مذکور اصلاح می گردد.

د: به آقای ————- (احدی از سهامداران) وکالت داده می شود که ضمن حضور در اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

هیئت مدیره

 

 

* متن نمونه آگهی کاهش سرمایه 2 *

 

آگهی کاهش سرمایه اختیاری شرکت ——— (سهامی خاص)

به شماره ثبت —— وشناسه ملی ———

 

پیرو مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ——– سهامی خاص به شماره ثبت ——مورخ ——- مبنی بر کاهش سرمایه شرکت از مبلغ ——— ریال به مبلغ ———ریال از محل کاهش بهای اسمی بدینوسیله مراتب مذکور را در رعایت ماده 192 لایحه اصلاحی قانون تجارت و حفظ حقوق اشخاص ثالث با رعایت ماده 193 قانون مذکور جهت علم و اطلاع کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام می نماید.

هیئت  مدیره

نمونه آگهی کاهش سرمایه شرکت

 

**پذیرش آگهی روزنامه های کثیرالانتشار** 

متن آگهی پذیره نویسی

آگهی مزایده ومناقصه,دعوت به مجمع عمومی 

و فوق العاده، فراخوان

… آگهی استخدام،تبریک،تقدیروتشکر,ترحیم،یادبود و  

:نمایندگی پذیرش آگهی روزنامه های

… همشهری،جام جم،ایران،کیهان، اطلاعات، دنیای اقتصاد،خبرورزشی،ابرار و

تماس با ما 

namayandegiroozname.ir

.جهت اطلاع از تعرفه ها به لینک ذیل مراجعه نمائید

 

اهمیت آگهی روزنامه

امروزه با توجه به پیشرفت فرایند اطلاع رسانی توسط اینترنت و همچنین فراوانی علوم ارتباطی اینطور برداشت می‌ شود که روزنامه ها دیگر جایگاه خود را از دست داده‌ اند اما با این حال روزنامه ها، جزو فراوان ترین و ارزان ترین وسیله افزایش آگاهی و خرد جمعی به شمار می‌ روند.

چرا که محوریت اصلی روزنامه در طول سالیان دراز، از بین بردن و کاهش جهل و بی خبری می‌ باشد. از اصلی ترین ویژگی های روزنامه سادگی و روانی مطالب ارائه شده آن بود كه درک موضوع را برای افراد كم سواد و حتی بی‌ سواد قادر می‌ ساخت. به دلیل قدمت سابقه حضور روزنامه که در ایران به دوره قاجار باز می‌ گردد، فرهنگ روزنامه خوانی همچنان در کشور ما با استقبال زیادی مواجه است. چراکه طیف وسیعی از اقشار گوناگون جامعه را تحت پوشش اطلاعاتی قرار می‌ دهد.

شاید این روزها باید روزنامه را اصلی ترین جریان شکل گیری تبلیغات و آگهی دانست. ایجاد بستری جهت پوشش تمام مناطق شهر های ایران زمین در کنار تیراژ بالا در مدت کوتاه با هزینه کم از جمله مزایای آگهی در روزنامه می‌باشد.

در صورت عدم داشتن زمان کافی جهت مطالعه مطالب ارائه شده بالا PDF زیر را دانلود کنید.

دانلود PDF نمونه آگهی کاهش سرمایه

| جهت دریافت تخفیفات ویژه می‌ توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با کارشناسان ما

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید